NAUHUB bot Telegram Bot photo

Telegram Bot

NAUHUB bot

@ask_nauhub_botPublic Bot

Це бот для зв'язку з командою NAUHUB. Обговорення організації заходів, бронювання, матеріали для анонсів, усе тут 😊

Соціальні ботиукраїнськаУкраїна

I'm a Bot

I'm a Bot
Type
—
Rating
Apr 15, 2026
Created
Apr 15, 2026, 2:00 AM
Updated

You are viewing English content. To see content in other languages, change the language of the site.

Bot Information

Bot Information
Bot NameNAUHUB bot
Username@ask_nauhub_bot
CategoryСоціальні боти
Rating—
Languageукраїнська
CountryУкраїна
TypeI'm a Bot
Created15 квіт. 2026 р.
Last Updated15 квіт. 2026 р. • 190 днів тому
StatusActive

Ranking

Global Ranking
#35438No change
Language Ranking
#627No change
Category Ranking
#1164No change

—

Score

Directory Score

Combines ratings, ranking position, and profile completeness so you can compare bots quickly.

Rating

Login required

Frequently Asked Questions

Що таке Telegram-бот NAUHUB bot?+

NAUHUB bot (@ask_nauhub_bot) — Telegram-бот у категорії Соціальні боти на tgdio. Рейтинг, відгуки, ранг і команди допоможуть вирішити перед відкриттям.

Як відкрити NAUHUB bot (@ask_nauhub_bot) у Telegram?+

Відкрийте профіль бота на tgdio, натисніть View Bot / Open in Telegram і запустіть @ask_nauhub_bot безкоштовно.

Чи варто спробувати бота NAUHUB bot (Соціальні боти)?+

На tgdio можна перевірити рейтинг, відгуки, ранг і команди NAUHUB bot перед відкриттям. Порівняйте з подібними ботами Соціальні боти.

Де дивитися команди та відгуки NAUHUB bot?+

На tgdio відкрийте сторінку @ask_nauhub_bot: команди, рейтинг, відгуки та ранг.