Паста-бутик "Пастушка" Telegram Bot photo

Telegram Bot

Паста-бутик "Пастушка"

@pastushkabotPublic Bot

Паста-бутик "Пастушка" is a Шопінг-боти Telegram bot. Open it to explore commands and features.

Шопінг-ботиукраїнськаУкраїна

I'm a Bot

I'm a Bot
Type
—
Rating
May 24, 2026
Created
May 24, 2026, 8:54 AM
Updated

You are viewing English content. To see content in other languages, change the language of the site.

Bot Information

Bot Information
Bot NameПаста-бутик "Пастушка"
Username@pastushkabot
CategoryШопінг-боти
Rating—
Languageукраїнська
CountryУкраїна
TypeI'm a Bot
Created24 трав. 2026 р.
Last Updated24 трав. 2026 р. • 151 день тому
StatusActive

Ranking

Global Ranking
#7473No change
Language Ranking
#175No change
Category Ranking
#187No change

—

Score

Directory Score

Combines ratings, ranking position, and profile completeness so you can compare bots quickly.

Rating

Login required

Frequently Asked Questions

Що таке Telegram-бот Паста-бутик "Пастушка"?+

Паста-бутик "Пастушка" (@pastushkabot) — Telegram-бот у категорії Шопінг-боти на tgdio. Рейтинг, відгуки, ранг і команди допоможуть вирішити перед відкриттям.

Як відкрити Паста-бутик "Пастушка" (@pastushkabot) у Telegram?+

Відкрийте профіль бота на tgdio, натисніть View Bot / Open in Telegram і запустіть @pastushkabot безкоштовно.

Чи варто спробувати бота Паста-бутик "Пастушка" (Шопінг-боти)?+

На tgdio можна перевірити рейтинг, відгуки, ранг і команди Паста-бутик "Пастушка" перед відкриттям. Порівняйте з подібними ботами Шопінг-боти.

Де дивитися команди та відгуки Паста-бутик "Пастушка"?+

На tgdio відкрийте сторінку @pastushkabot: команди, рейтинг, відгуки та ранг.