Міністерство читацьких справ Telegram channel photo

Міністерство читацьких справ

МЧС - довколакнижковий блог з претензією на гумор. Пресслужба МЧС - @olelebid Список бажанок, як годиться https://rewish.io/mT0FAA/wishes

БлогінгукраїнськаУкраїна

148

Last views

1.8k (1,801 subscribers)
Members
—
Rating
43
Total Posts
Oct 18, 2026, 5:46 AM
Updated
May 18, 2026
Created
Stats

Ви переглядаєте контент українською. Щоб бачити контент іншими мовами, змініть мову сайту.

Channel Information

Channel Information
Channel NameМіністерство читацьких справ
Username@ministryofreadersaffairs
CategoryБлогінг
Languageукраїнська
CountryУкраїна
Members1,801
Channel TypePublic Channel
Created18 трав. 2026 р.
Last Updated18 жовт. 2026 р. • 4 дні тому
StatusActive

Ranking

Global Ranking
#85598+387
Language Ranking
#1806+2
Category Ranking
#602+7

Participant Growth

Total: 1.8K30 Days growth: +482.7%
09/1909/2409/2910/0410/0910/1410/18
Participant Growth - 30 Days
DateSubscribers
19:09:20261,753
20:09:20261,757
21:09:20261,757
22:09:20261,757
23:09:20261,757
24:09:20261,757
25:09:20261,757
26:09:20261,757
27:09:20261,757
28:09:20261,757
29:09:20261,757
30:09:20261,757
01:10:20261,757
02:10:20261,757
03:10:20261,757
04:10:20261,757
05:10:20261,757
06:10:20261,757
07:10:20261,757
08:10:20261,757
09:10:20261,757
10:10:20261,757
11:10:20261,757
12:10:20261,757
13:10:20261,757
14:10:20261,757
15:10:20261,757
16:10:20261,757
17:10:20261,757
18:10:20261,801
Participant Growth - Weekly
DateSubscribers
Week of 18:05:20261,535
Week of 25:05:20261,535
Week of 01:06:20261,535
Week of 08:06:20261,535
Week of 15:06:20261,535
Week of 22:06:20261,535
Week of 29:06:20261,535
Week of 06:07:20261,550
Week of 13:07:20261,550
Week of 20:07:20261,550
Week of 27:07:20261,550
Week of 03:08:20261,550
Week of 10:08:20261,550
Week of 17:08:20261,759
Week of 24:08:20261,759
Week of 31:08:20261,746
Week of 07:09:20261,753
Week of 14:09:20261,757
Week of 21:09:20261,757
Week of 28:09:20261,757
Week of 05:10:20261,757
Week of 12:10:20261,801
Participant Growth - Monthly
DateSubscribers
May 20261,535
June 20261,535
July 20261,550
August 20261,759
September 20261,757
October 20261,801
Participant Growth - Yearly
DateSubscribers
20261,801

Top 10 posts

Most viewed posts from this channel

By views
  1. #1Після атаки постраждали склади книгарень Readeat, http://Book.ua/ та A2.9K
  2. #2трамп сказав, шо в нас більше нема океанів, але як же океан книжок, як437
  3. #3#дайджест_новин (хороший)420
  4. #4Після атаки постраждали склади книгарень Readeat, Book.ua та Arfa(безп416
  5. #5Дізналась випадково, тому принесла й вам — може хто ще не зна:403
  6. #6Post #2609389
  7. #7Якщо [це](https://t.me/endless_realms/1605) не знак починати читати, т382
  8. #8Ви в якій команді?😏382
  9. #9Я вчора: нию друзям, що ніколи нічого не вигравала375
  10. #10*Мем із жінкою з формулами над головою.374

Latest Posts

Photo1/2
Вітайте в лавах onyx girlies🐱

Дружина мого чоловіка дуже балувана, тому через неї довелось чекати довше, але тепер у мене ще більше книжок, які не маю часу читати😁
2710053
Photo1/2
Плекаю надію потрапити на книжковий клуб, тому саме час починати книжку.

#на_порядку_денному «Монстри і суперкомпʼютери».
Обкладинка якраз файно пасує до моєї яскравої піжами🤓
3250043
Жахливий ранок 💔️️️️️️

Знищено станції метро, де прожила велику частину життя, вдарили по виробництву в Ірпені, біля якого я провела іншу його частину. Немає слів, аби описати свою ненависть. Але є дії.

Дуже прошу підтримати мій збір для Люм'єрів донатом чи репостом. Зараз збори закриваються катастрофічно погано, проте я не знаю іншого способу не відчувати безсилля. Бійцям потрібен зв'язок💪

Ось тут банка: https://send.monobank.ua/jar/AhGLyc9qZ8

А за донати розігрую власну книгу + красиві закладинки з моїм підписом.
Сподіваюсь ви й ваші близькі цілі та в безпеці🙏
2050028
Photo1/2
Якшо ви думали, що я закінчила вийо хвалятись подарунками, то прийдеться ще потерпіти🐱

Маю тепер трошечки шо почитати
і пиво Rusoriz
і прикольний букслів
і чашку з Карлайлом і Чарлі
і ще їде "щось рожеве"🐱
3580055
Photo1/12
Хоба, шо тепер маю!

Не буду казати, шо не могла обхопити її двома руками, проте однією таки тримати тяжкенько.
Але гарна, капець🐱
3400055
Photo1/2
Chapter 34, получається🥳

Хочеться побажати собі того самого одного нашого спільного великого бажання (не вголос, але ви розумієте).

А також подякувати усім, хто залишається зі мною, читає, сміється і коментує. Ви —любов.🫰🏻

Окрема подяка моїм людям, які завжди підтримують усі мої дурацькі ідеї, терплять всі мої «чуїте шо» і при цьому навіть здаються задоволеними — ви мій пункт незламності❤️
3650066
Photo
Ще на показувала вам — приїхала одна із моїх найбільших цьогорічних бажанок — «Книга, якій ніколи не згоріти».

Сюди ж входять 2 оповідання — «Заборговано» та «Tabula Rasa”, тому цеглинка вийшла ще та, але оформлення, як завжди — богічне🥰
2760031
Photo
Про Маккеммона і Авад вам точно покричать на інших каналах, але оце що таке я вас питаю!

«Іскра вічного полумʼя» – перша з чотирьох частина циклу "Сага про прокляття Предків"
Діем Беллатор — цілителька у світі смертних, яким правлять жорстокі Нащадки — діти богів. Дівчину змалку вчили триматися подалі від божественних володарів. Та після загадкового зникнення матері Діем отримує можливість потрапити в королівський палац.

І поки юна цілителька намагається розплутати таємниці власного минулого, за кожним її кроком пильно стежить спадкоємець трону, а в країні вже назріває громадянська війна. Дієм мусить зробити нелегкий вибір, балансуючи між коханням, владою та політичними інтригами, щоб урятувати свою родину — і всіх смертних.

Чекала і дочекалась, приємно здивована, що її видаватимуть Жорж.
3330032
Photo
Знову підраховуємо втрати.

росія продовжує бити по складах видавництв та книгарень. Цього разу постраждали склади Readeat та http://Book.ua/, де зберігалися й книжки Nebo.

Точна кількість втрачених книжок і сума збитків поки невідомі, але вже зараз розуміємо, що йдеться про шестизначні суми.

Обіймаємо наших колег, які знову втратили наклади і результати місяців роботи. Ми всі робимо все, що можемо, аби вистояти, зберегти команду та продовжувати працювати.

Дякуємо, що ви поруч.
Не нехтуйте тривогами і не відкладайте покупку книжкової бажанки!

Кожне ваше замовлення зараз для нас особливо важливе💙
2570021
Після атаки постраждали склади книгарень Readeat, Book.ua та Arfa(безпосередньо не постраждали, але зруйновано склад найбільшого постачальника). Персонал вцілів, але будуть затримки у відправленнях. Ситуація скрутна і сумна, але Сергій Вікторович нас учив…
4160027
Photo
Після атаки постраждали склади книгарень Readeat, http://Book.ua/ та Arfa(безпосередньо не постраждали, але зруйновано склад найбільшого постачальника).
Персонал вцілів, але будуть затримки у відправленнях.

Ситуація скрутна і сумна, але Сергій Вікторович нас учив, що "зневіра це зло", тому за можливості — підтримуємо книгарні й видавництва та донатимо на збори.🫂
Фінансова грамотність зачекає.
2,8800041
Photo
#дайджест_новин (хороший)

Readberry🌟 повідомляють, що попередньо знищені наклади книжок знову доступні до замовлення.

Не можу не нагадати, що із промокодом MinChyt на ці та інші книжки видавництва ще й буде знижка, діє і на передзамовлення😍
4200023
Photo
якось так неочікувано попередня книжка закінчилась серед ночі, бо неможливо було не дочитати, тому сьогодні #на_порядку_денному "Крапля скверни", ну і вже з перших сторінок подобається. Довелось додавати інші книжки Беннетта у вішліст, а шо робить.😎
3220028
Photo
з нагоди свого дня народження мій друг вчора відкрив збір на автомобільний детектор дронів GRAB 4 та необхідні інструменти для його екіпажу.

🫙: https://send.monobank.ua/jar/syfYoQkih

мета: 40000 гривень.
сума немаленька, але половина вже є.
посилання на пост збору https://www.instagram.com/p/DccCgbDMWDx/.

буду вдячна за донати та поширення🧩
2650010
Photo
коли приводиш додому знайомитись хлопця/дівчину, а батьки дістають альбом із найпозорнішими фотографіями:
3590044

Showing 30 of 43 posts

Rating

Login required

Frequently Asked Questions

Про що Telegram-канал Міністерство читацьких справ?+

Міністерство читацьких справ (@ministryofreadersaffairs) — Telegram-канал у категорії Блогінг на tgdio. На профілі є рейтинг, відгуки, ранг і свіжі пости — вирішіть перед підпискою. Зараз на tgdio вказано близько 1 801 підписників.

Як приєднатися до Міністерство читацьких справ (@ministryofreadersaffairs) у Telegram?+

Відкрийте профіль каналу на tgdio, натисніть Join / Open in Telegram і підпишіться на @ministryofreadersaffairs безкоштовно.

Чи варто підписуватися на Міністерство читацьких справ (Блогінг)?+

На tgdio можна перевірити рейтинг, відгуки, ранг і пости Міністерство читацьких справ перед підпискою. Зараз на tgdio вказано близько 1 801 підписників. Порівняйте з подібними каналами Блогінг.

Де дивитися статистику та пости Міністерство читацьких справ?+

На tgdio відкрийте сторінку @ministryofreadersaffairs: статистика підписників, ранг, рейтинг і пости. Посилання Stats показує графіки зростання.