Minonicka Portfolio Telegram channel photo

Minonicka Portfolio

@minonickaPublic Channel

Minonicka Portfolio shares Матка та Лотерея updates and media on Telegram. Join to stay updated.

Матка та ЛотереяукраїнськаУкраїна
34 (34 subscribers)
Members
—
Rating
0
Total Posts
Jul 9, 2026, 3:15 PM
Updated
Apr 28, 2026
Created
Stats

Ви переглядаєте контент українською. Щоб бачити контент іншими мовами, змініть мову сайту.

Channel Information

Channel Information
Channel NameMinonicka Portfolio
Username@minonicka
CategoryМатка та Лотерея
Languageукраїнська
CountryУкраїна
Members34
Channel TypePublic Channel
Created28 квіт. 2026 р.
Last Updated9 лип. 2026 р. • 104 дні тому
StatusActive

Ranking

Global Ranking
#20631+90
Language Ranking
#371+1
Category Ranking
#434-1

Participant Growth

Total: 3430 Days growth: +517.2%
06/1006/1506/2006/2506/3007/0507/09
Participant Growth - 30 Days
DateSubscribers
10:06:202629
11:06:202629
12:06:202629
13:06:202629
14:06:202629
15:06:202629
16:06:202629
17:06:202629
18:06:202629
19:06:202629
20:06:202629
21:06:202629
22:06:202629
23:06:202629
24:06:202629
25:06:202629
26:06:202629
27:06:202629
28:06:202629
29:06:202629
30:06:202629
01:07:202629
02:07:202629
03:07:202629
04:07:202629
05:07:202629
06:07:202629
07:07:202629
08:07:202629
09:07:202634
Participant Growth - Weekly
DateSubscribers
Week of 27:04:202629
Week of 04:05:202629
Week of 11:05:202629
Week of 18:05:202629
Week of 25:05:202629
Week of 01:06:202629
Week of 08:06:202629
Week of 15:06:202629
Week of 22:06:202629
Week of 29:06:202629
Week of 06:07:202634
Participant Growth - Monthly
DateSubscribers
April 202629
May 202629
June 202629
July 202634
Participant Growth - Yearly
DateSubscribers
202634

Rating

Login required

Frequently Asked Questions

Про що Telegram-канал Minonicka Portfolio?+

Minonicka Portfolio (@minonicka) — Telegram-канал у категорії Матка та Лотерея на tgdio. На профілі є рейтинг, відгуки, ранг і свіжі пости — вирішіть перед підпискою. Зараз на tgdio вказано близько 34 підписників.

Як приєднатися до Minonicka Portfolio (@minonicka) у Telegram?+

Відкрийте профіль каналу на tgdio, натисніть Join / Open in Telegram і підпишіться на @minonicka безкоштовно.

Чи варто підписуватися на Minonicka Portfolio (Матка та Лотерея)?+

На tgdio можна перевірити рейтинг, відгуки, ранг і пости Minonicka Portfolio перед підпискою. Зараз на tgdio вказано близько 34 підписників. Порівняйте з подібними каналами Матка та Лотерея.

Де дивитися статистику та пости Minonicka Portfolio?+

На tgdio відкрийте сторінку @minonicka: статистика підписників, ранг, рейтинг і пости. Посилання Stats показує графіки зростання.