FC SLATE AFRICA Telegram Group photo

FC SLATE AFRICA

@fc_slate_africaPublic Group

Fun club Sl8 іn AFRICA Main Sl8 Comunity group, UA t.me/Sl8_Community https://discord.com/invite/36F7hEmHmy t.me/Sl8_Community_EN Sl8 Support (bugs, only technical questions) t.me/Sl8_Support Rules: https://t.me/FC_SLATE_NIGERIA/13281

—

Online Users

202 (202 members)
Members
—
Rating
—
Online Users
Oct 19, 2026, 6:54 AM
Updated
Feb 22, 2026
Created
Stats

Ви переглядаєте контент українською. Щоб бачити контент іншими мовами, змініть мову сайту.

Group Information

Group Information
Group NameFC SLATE AFRICA
Username@fc_slate_africa
CategoryКар'єра в Держструктурах
Languageукраїнська
CountryУкраїна
Members202
Group TypePublic Group
Created22 лют. 2026 р.
Last Updated19 жовт. 2026 р. • 4 дні тому
StatusActive

Ranking

Global Ranking
#63343+1
Language Ranking
#810No change
Category Ranking
#990No change

Participant Growth

Total: 20230 Days growth: -83.8%
09/2009/2509/3010/0510/1010/1510/19
Participant Growth - 30 Days
DateMembers
20:09:2026210
21:09:2026207
22:09:2026207
23:09:2026207
24:09:2026207
25:09:2026207
26:09:2026207
27:09:2026207
28:09:2026207
29:09:2026207
30:09:2026207
01:10:2026207
02:10:2026207
03:10:2026207
04:10:2026207
05:10:2026207
06:10:2026207
07:10:2026207
08:10:2026207
09:10:2026207
10:10:2026207
11:10:2026207
12:10:2026207
13:10:2026207
14:10:2026207
15:10:2026207
16:10:2026207
17:10:2026207
18:10:2026207
19:10:2026202
Participant Growth - Weekly
DateMembers
Week of 16:02:2026255
Week of 23:02:2026255
Week of 02:03:2026251
Week of 09:03:2026252
Week of 16:03:2026250
Week of 23:03:2026247
Week of 30:03:2026247
Week of 06:04:2026247
Week of 13:04:2026247
Week of 20:04:2026247
Week of 27:04:2026247
Week of 04:05:2026247
Week of 11:05:2026247
Week of 18:05:2026247
Week of 25:05:2026247
Week of 01:06:2026247
Week of 08:06:2026247
Week of 15:06:2026247
Week of 22:06:2026247
Week of 29:06:2026247
Week of 06:07:2026247
Week of 13:07:2026247
Week of 20:07:2026247
Week of 27:07:2026247
Week of 03:08:2026247
Week of 10:08:2026247
Week of 17:08:2026247
Week of 24:08:2026216
Week of 31:08:2026213
Week of 07:09:2026210
Week of 14:09:2026210
Week of 21:09:2026207
Week of 28:09:2026207
Week of 05:10:2026207
Week of 12:10:2026207
Week of 19:10:2026202
Participant Growth - Monthly
DateMembers
February 2026255
March 2026247
April 2026247
May 2026247
June 2026247
July 2026247
August 2026216
September 2026207
October 2026202
Participant Growth - Yearly
DateMembers
2026202

Day-wise increase

DayMembersIncreasePercentage
19:10:2026202-5-2.4%
18:10:202620700%
17:10:202620700%
16:10:202620700%
15:10:202620700%
14:10:202620700%
13:10:202620700%
12:10:202620700%
11:10:202620700%
10:10:202620700%
09:10:202620700%
08:10:202620700%
07:10:202620700%
06:10:202620700%
05:10:202620700%
04:10:202620700%
03:10:202620700%
02:10:202620700%
01:10:202620700%
30:09:202620700%
29:09:202620700%
28:09:202620700%
27:09:202620700%
26:09:202620700%
25:09:202620700%
24:09:202620700%
23:09:202620700%
22:09:202620700%
21:09:2026207-3-1.4%
20:09:202621000%

Rating

Login required

Frequently Asked Questions

Про що Telegram-група FC SLATE AFRICA?+

FC SLATE AFRICA (@fc_slate_africa) — Telegram-група у категорії Кар'єра в Держструктурах на tgdio. Рейтинг, відгуки, ранг і статистика спільноти допоможуть вирішити перед вступом. Зараз на tgdio вказано близько 202 учасників.

Як приєднатися до FC SLATE AFRICA (@fc_slate_africa) у Telegram?+

Відкрийте профіль групи на tgdio, натисніть Join / Open in Telegram і приєднайтеся до @fc_slate_africa безкоштовно.

Чи варто вступати в FC SLATE AFRICA (Кар'єра в Держструктурах)?+

На tgdio можна перевірити рейтинг, відгуки, ранг і активність FC SLATE AFRICA перед вступом. Зараз на tgdio вказано близько 202 учасників. Порівняйте з подібними групами Кар'єра в Держструктурах.

Де дивитися статистику FC SLATE AFRICA?+

На tgdio відкрийте сторінку @fc_slate_africa: учасники, ранг, рейтинг. Stats — зростання та онлайн.