GOTHAM-CITY Telegram Group photo

GOTHAM-CITY

Спілкуємося з безумцями. Канал: https://t.me/ludikitajoker Співпраця, реклама: @Manager678901 Інші питання - бан.

Вірусні відеоукраїнськаУкраїна

—

Online Users

7.4k (7,380 members)
Members
—
Rating
—
Online Users
Sep 22, 2026, 10:19 PM
Updated
Apr 20, 2026
Created
Stats

Ви переглядаєте контент українською. Щоб бачити контент іншими мовами, змініть мову сайту.

Group Information

Group Information
Group NameGOTHAM-CITY
Username@gothamcityandjoker
CategoryВірусні відео
Languageукраїнська
CountryУкраїна
Members7,380
Group TypePublic Group
Created20 квіт. 2026 р.
Last Updated22 вер. 2026 р. • 31 день тому
StatusActive

Ranking

Global Ranking
#11446+137
Language Ranking
#145+1
Category Ranking
#390+3

Participant Growth

Total: 7.4K30 Days growth: +86513.3%
08/2408/2909/0309/0809/1309/1809/22
Participant Growth - 30 Days
DateMembers
24:08:20266,515
25:08:20267,262
26:08:20267,262
27:08:20267,262
28:08:20267,262
29:08:20267,262
30:08:20267,262
31:08:20267,262
01:09:20267,262
02:09:20267,262
03:09:20267,318
04:09:20267,318
05:09:20267,318
06:09:20267,318
07:09:20267,318
08:09:20267,318
09:09:20267,318
10:09:20267,318
11:09:20267,318
12:09:20267,318
13:09:20267,369
14:09:20267,369
15:09:20267,369
16:09:20267,369
17:09:20267,369
18:09:20267,369
19:09:20267,369
20:09:20267,369
21:09:20267,369
22:09:20267,380
Participant Growth - Weekly
DateMembers
Week of 20:04:20266,515
Week of 27:04:20266,515
Week of 04:05:20266,515
Week of 11:05:20266,515
Week of 18:05:20266,515
Week of 25:05:20266,515
Week of 01:06:20266,515
Week of 08:06:20266,515
Week of 15:06:20266,515
Week of 22:06:20266,515
Week of 29:06:20266,515
Week of 06:07:20266,515
Week of 13:07:20266,515
Week of 20:07:20266,515
Week of 27:07:20266,515
Week of 03:08:20266,515
Week of 10:08:20266,515
Week of 17:08:20266,515
Week of 24:08:20267,262
Week of 31:08:20267,318
Week of 07:09:20267,369
Week of 14:09:20267,369
Week of 21:09:20267,380
Participant Growth - Monthly
DateMembers
April 20266,515
May 20266,515
June 20266,515
July 20266,515
August 20267,262
September 20267,380
Participant Growth - Yearly
DateMembers
20267,380

Day-wise increase

DayMembersIncreasePercentage
22:09:20267.4K+11+0.1%
21:09:20267.4K00%
20:09:20267.4K00%
19:09:20267.4K00%
18:09:20267.4K00%
17:09:20267.4K00%
16:09:20267.4K00%
15:09:20267.4K00%
14:09:20267.4K00%
13:09:20267.4K+51+0.7%
12:09:20267.3K00%
11:09:20267.3K00%
10:09:20267.3K00%
09:09:20267.3K00%
08:09:20267.3K00%
07:09:20267.3K00%
06:09:20267.3K00%
05:09:20267.3K00%
04:09:20267.3K00%
03:09:20267.3K+56+0.8%
02:09:20267.3K00%
01:09:20267.3K00%
31:08:20267.3K00%
30:08:20267.3K00%
29:08:20267.3K00%
28:08:20267.3K00%
27:08:20267.3K00%
26:08:20267.3K00%
25:08:20267.3K+747+11.5%
24:08:20266.5K00%

Rating

Login required

Frequently Asked Questions

Про що Telegram-група GOTHAM-CITY?+

GOTHAM-CITY (@gothamcityandjoker) — Telegram-група у категорії Вірусні відео на tgdio. Рейтинг, відгуки, ранг і статистика спільноти допоможуть вирішити перед вступом. Зараз на tgdio вказано близько 7 380 учасників.

Як приєднатися до GOTHAM-CITY (@gothamcityandjoker) у Telegram?+

Відкрийте профіль групи на tgdio, натисніть Join / Open in Telegram і приєднайтеся до @gothamcityandjoker безкоштовно.

Чи варто вступати в GOTHAM-CITY (Вірусні відео)?+

На tgdio можна перевірити рейтинг, відгуки, ранг і активність GOTHAM-CITY перед вступом. Зараз на tgdio вказано близько 7 380 учасників. Порівняйте з подібними групами Вірусні відео.

Де дивитися статистику GOTHAM-CITY?+

На tgdio відкрийте сторінку @gothamcityandjoker: учасники, ранг, рейтинг. Stats — зростання та онлайн.