Ищу Девушку Парня 💞 Общения Telegram Group photo

Ищу Девушку Парня 💞 Общения

@nastya_naytiPublic Group

🔸️Реклама: @nedovkk, @Chasovoi_1 🔹️Прайс на рекламу: @nko98i 🔸️Правила чата: @pravila_gruppa_obshcheniye 🔹️Владелец: @Savelii_Astafev ❕️Чат не нарушает правила телеграмма! Woman.ru

68

Online Users

7.4k (7,446 members)
Members
—
Rating
68
Online Users
Oct 20, 2026, 8:49 AM
Updated
Apr 23, 2026
Created
Stats

Ви переглядаєте контент українською. Щоб бачити контент іншими мовами, змініть мову сайту.

Group Information

Group Information
Group NameИщу Девушку Парня 💞 Общения
Username@nastya_nayti
CategoryПартнерський маркетинг
Languageукраїнська
CountryУкраїна
Members7,446
Group TypePublic Group
Created23 квіт. 2026 р.
Last Updated20 жовт. 2026 р. • позавчора
StatusActive

Ranking

Global Ranking
#43904+33549
Language Ranking
#630+313
Category Ranking
#813+599

Participant Growth

Total: 7.4K30 Days growth: -620.8%
09/2109/2610/0110/0610/1110/1610/20
Participant Growth - 30 Days
DateMembers
21:09:20267,508
22:09:20267,477
23:09:20267,477
24:09:20267,477
25:09:20267,477
26:09:20267,477
27:09:20267,477
28:09:20267,477
29:09:20267,477
30:09:20267,477
01:10:20267,477
02:10:20267,477
03:10:20267,477
04:10:20267,477
05:10:20267,477
06:10:20267,477
07:10:20267,477
08:10:20267,477
09:10:20267,477
10:10:20267,477
11:10:20267,477
12:10:20267,477
13:10:20267,477
14:10:20267,477
15:10:20267,477
16:10:20267,477
17:10:20267,477
18:10:20267,477
19:10:20267,477
20:10:20267,446
Participant Growth - Weekly
DateMembers
Week of 20:04:20268,233
Week of 27:04:20268,233
Week of 04:05:20268,233
Week of 11:05:20268,233
Week of 18:05:20268,233
Week of 25:05:20268,233
Week of 01:06:20268,233
Week of 08:06:20268,233
Week of 15:06:20268,233
Week of 22:06:20268,233
Week of 29:06:20268,233
Week of 06:07:20268,233
Week of 13:07:20268,233
Week of 20:07:20268,233
Week of 27:07:20268,233
Week of 03:08:20268,233
Week of 10:08:20268,233
Week of 17:08:20268,233
Week of 24:08:20267,542
Week of 31:08:20267,532
Week of 07:09:20267,508
Week of 14:09:20267,508
Week of 21:09:20267,477
Week of 28:09:20267,477
Week of 05:10:20267,477
Week of 12:10:20267,477
Week of 19:10:20267,446
Participant Growth - Monthly
DateMembers
April 20268,233
May 20268,233
June 20268,233
July 20268,233
August 20267,542
September 20267,477
October 20267,446
Participant Growth - Yearly
DateMembers
20267,446

Day-wise increase

DayMembersIncreasePercentage
20:10:20267.4K-31-0.4%
19:10:20267.5K00%
18:10:20267.5K00%
17:10:20267.5K00%
16:10:20267.5K00%
15:10:20267.5K00%
14:10:20267.5K00%
13:10:20267.5K00%
12:10:20267.5K00%
11:10:20267.5K00%
10:10:20267.5K00%
09:10:20267.5K00%
08:10:20267.5K00%
07:10:20267.5K00%
06:10:20267.5K00%
05:10:20267.5K00%
04:10:20267.5K00%
03:10:20267.5K00%
02:10:20267.5K00%
01:10:20267.5K00%
30:09:20267.5K00%
29:09:20267.5K00%
28:09:20267.5K00%
27:09:20267.5K00%
26:09:20267.5K00%
25:09:20267.5K00%
24:09:20267.5K00%
23:09:20267.5K00%
22:09:20267.5K-31-0.4%
21:09:20267.5K00%

Rating

Login required

Frequently Asked Questions

Про що Telegram-група Ищу Девушку Парня 💞 Общения?+

Ищу Девушку Парня 💞 Общения (@nastya_nayti) — Telegram-група у категорії Партнерський маркетинг на tgdio. Рейтинг, відгуки, ранг і статистика спільноти допоможуть вирішити перед вступом. Зараз на tgdio вказано близько 7 446 учасників.

Як приєднатися до Ищу Девушку Парня 💞 Общения (@nastya_nayti) у Telegram?+

Відкрийте профіль групи на tgdio, натисніть Join / Open in Telegram і приєднайтеся до @nastya_nayti безкоштовно.

Чи варто вступати в Ищу Девушку Парня 💞 Общения (Партнерський маркетинг)?+

На tgdio можна перевірити рейтинг, відгуки, ранг і активність Ищу Девушку Парня 💞 Общения перед вступом. Зараз на tgdio вказано близько 7 446 учасників. Порівняйте з подібними групами Партнерський маркетинг.

Де дивитися статистику Ищу Девушку Парня 💞 Общения?+

На tgdio відкрийте сторінку @nastya_nayti: учасники, ранг, рейтинг. Stats — зростання та онлайн.