Печерский Киев ⦁ Official Chat Telegram Group photo

Печерский Киев ⦁ Official Chat

@pecherskiy_kievPublic Group

Здесь жители района обсуждают все важные события и кооперируются для полезных дел. В чате оперативно можно рассказать о важных новостях Печерского.

Новини та ПодіїукраїнськаУкраїна

—

Online Users

210 (210 members)
Members
—
Rating
—
Online Users
Oct 19, 2026, 3:43 AM
Updated
Feb 18, 2026
Created
Stats

Ви переглядаєте контент українською. Щоб бачити контент іншими мовами, змініть мову сайту.

Group Information

Group Information
Group NameПечерский Киев ⦁ Official Chat
Username@pecherskiy_kiev
CategoryНовини та Події
Languageукраїнська
CountryУкраїна
Members210
Group TypePublic Group
Created18 лют. 2026 р.
Last Updated19 жовт. 2026 р. • 3 дні тому
StatusActive

Ranking

Global Ranking
#16785+70
Language Ranking
#256+37
Category Ranking
#381+4

Participant Growth

Total: 21030 Days growth: +147.1%
09/1909/2409/2910/0410/0910/1410/18
Participant Growth - 30 Days
DateMembers
19:09:2026196
20:09:2026196
21:09:2026199
22:09:2026199
23:09:2026199
24:09:2026199
25:09:2026199
26:09:2026199
27:09:2026199
28:09:2026199
29:09:2026199
30:09:2026199
01:10:2026199
02:10:2026199
03:10:2026199
04:10:2026199
05:10:2026199
06:10:2026199
07:10:2026199
08:10:2026199
09:10:2026199
10:10:2026199
11:10:2026199
12:10:2026199
13:10:2026199
14:10:2026199
15:10:2026199
16:10:2026199
17:10:2026199
18:10:2026210
Participant Growth - Weekly
DateMembers
Week of 16:02:2026246
Week of 23:02:2026246
Week of 02:03:2026247
Week of 09:03:2026247
Week of 16:03:2026239
Week of 23:03:2026239
Week of 30:03:2026239
Week of 06:04:2026239
Week of 13:04:2026239
Week of 20:04:2026239
Week of 27:04:2026239
Week of 04:05:2026239
Week of 11:05:2026239
Week of 18:05:2026239
Week of 25:05:2026239
Week of 01:06:2026239
Week of 08:06:2026239
Week of 15:06:2026239
Week of 22:06:2026239
Week of 29:06:2026239
Week of 06:07:2026239
Week of 13:07:2026239
Week of 20:07:2026239
Week of 27:07:2026239
Week of 03:08:2026239
Week of 10:08:2026239
Week of 17:08:2026239
Week of 24:08:2026188
Week of 31:08:2026199
Week of 07:09:2026196
Week of 14:09:2026196
Week of 21:09:2026199
Week of 28:09:2026199
Week of 05:10:2026199
Week of 12:10:2026210
Participant Growth - Monthly
DateMembers
February 2026246
March 2026239
April 2026239
May 2026239
June 2026239
July 2026239
August 2026188
September 2026199
October 2026210
Participant Growth - Yearly
DateMembers
2026210

Day-wise increase

DayMembersIncreasePercentage
18:10:2026210+11+5.5%
17:10:202619900%
16:10:202619900%
15:10:202619900%
14:10:202619900%
13:10:202619900%
12:10:202619900%
11:10:202619900%
10:10:202619900%
09:10:202619900%
08:10:202619900%
07:10:202619900%
06:10:202619900%
05:10:202619900%
04:10:202619900%
03:10:202619900%
02:10:202619900%
01:10:202619900%
30:09:202619900%
29:09:202619900%
28:09:202619900%
27:09:202619900%
26:09:202619900%
25:09:202619900%
24:09:202619900%
23:09:202619900%
22:09:202619900%
21:09:2026199+3+1.5%
20:09:202619600%
19:09:202619600%

Rating

Login required

Frequently Asked Questions

Про що Telegram-група Печерский Киев ⦁ Official Chat?+

Печерский Киев ⦁ Official Chat (@pecherskiy_kiev) — Telegram-група у категорії Новини та Події на tgdio. Рейтинг, відгуки, ранг і статистика спільноти допоможуть вирішити перед вступом. Зараз на tgdio вказано близько 210 учасників.

Як приєднатися до Печерский Киев ⦁ Official Chat (@pecherskiy_kiev) у Telegram?+

Відкрийте профіль групи на tgdio, натисніть Join / Open in Telegram і приєднайтеся до @pecherskiy_kiev безкоштовно.

Чи варто вступати в Печерский Киев ⦁ Official Chat (Новини та Події)?+

На tgdio можна перевірити рейтинг, відгуки, ранг і активність Печерский Киев ⦁ Official Chat перед вступом. Зараз на tgdio вказано близько 210 учасників. Порівняйте з подібними групами Новини та Події.

Де дивитися статистику Печерский Киев ⦁ Official Chat?+

На tgdio відкрийте сторінку @pecherskiy_kiev: учасники, ранг, рейтинг. Stats — зростання та онлайн.