Українська IT-спільнота в Болгарії • UA IT Community Bulgaria Telegram Group photo

Українська IT-спільнота в Болгарії • UA IT Community Bulgaria

@uaitinbgPublic Group

Правила спілкування в чаті : https://t.me/uaitglobalnetwork/13 Контакт : [email protected]

PUBGукраїнськаУкраїна

0

Online Users

57 (57 members)
Members
—
Rating
0
Online Users
Oct 20, 2026, 4:37 AM
Updated
May 6, 2026
Created
Stats

Ви переглядаєте контент українською. Щоб бачити контент іншими мовами, змініть мову сайту.

Group Information

Group Information
Group NameУкраїнська IT-спільнота в Болгарії • UA IT Community Bulgaria
Username@uaitinbg
CategoryPUBG
Languageукраїнська
CountryУкраїна
Members57
Group TypePublic Group
Created6 трав. 2026 р.
Last Updated20 жовт. 2026 р. • учора
StatusActive

Ranking

Global Ranking
#10285+68
Language Ranking
#125+28
Category Ranking
#818+2

Participant Growth

Total: 5730 Days growth: +816.3%
09/2009/2509/3010/0510/1010/1510/19
Participant Growth - 30 Days
DateMembers
20:09:202649
21:09:202649
22:09:202650
23:09:202650
24:09:202650
25:09:202650
26:09:202650
27:09:202650
28:09:202650
29:09:202650
30:09:202650
01:10:202650
02:10:202650
03:10:202650
04:10:202650
05:10:202650
06:10:202650
07:10:202650
08:10:202650
09:10:202650
10:10:202650
11:10:202650
12:10:202650
13:10:202650
14:10:202650
15:10:202650
16:10:202650
17:10:202650
18:10:202650
19:10:202657
Participant Growth - Weekly
DateMembers
Week of 04:05:202642
Week of 11:05:202642
Week of 18:05:202642
Week of 25:05:202642
Week of 01:06:202642
Week of 08:06:202642
Week of 15:06:202642
Week of 22:06:202642
Week of 29:06:202642
Week of 06:07:202642
Week of 13:07:202642
Week of 20:07:202642
Week of 27:07:202642
Week of 03:08:202642
Week of 10:08:202642
Week of 17:08:202642
Week of 24:08:202646
Week of 31:08:202646
Week of 07:09:202649
Week of 14:09:202649
Week of 21:09:202650
Week of 28:09:202650
Week of 05:10:202650
Week of 12:10:202650
Week of 19:10:202657
Participant Growth - Monthly
DateMembers
May 202642
June 202642
July 202642
August 202646
September 202650
October 202657
Participant Growth - Yearly
DateMembers
202657

Day-wise increase

DayMembersIncreasePercentage
19:10:202657+7+14%
18:10:20265000%
17:10:20265000%
16:10:20265000%
15:10:20265000%
14:10:20265000%
13:10:20265000%
12:10:20265000%
11:10:20265000%
10:10:20265000%
09:10:20265000%
08:10:20265000%
07:10:20265000%
06:10:20265000%
05:10:20265000%
04:10:20265000%
03:10:20265000%
02:10:20265000%
01:10:20265000%
30:09:20265000%
29:09:20265000%
28:09:20265000%
27:09:20265000%
26:09:20265000%
25:09:20265000%
24:09:20265000%
23:09:20265000%
22:09:202650+1+2%
21:09:20264900%
20:09:20264900%

Rating

Login required

Frequently Asked Questions

Про що Telegram-група Українська IT-спільнота в Болгарії • UA IT Community Bulgaria?+

Українська IT-спільнота в Болгарії • UA IT Community Bulgaria (@uaitinbg) — Telegram-група у категорії PUBG на tgdio. Рейтинг, відгуки, ранг і статистика спільноти допоможуть вирішити перед вступом. Зараз на tgdio вказано близько 57 учасників.

Як приєднатися до Українська IT-спільнота в Болгарії • UA IT Community Bulgaria (@uaitinbg) у Telegram?+

Відкрийте профіль групи на tgdio, натисніть Join / Open in Telegram і приєднайтеся до @uaitinbg безкоштовно.

Чи варто вступати в Українська IT-спільнота в Болгарії • UA IT Community Bulgaria (PUBG)?+

На tgdio можна перевірити рейтинг, відгуки, ранг і активність Українська IT-спільнота в Болгарії • UA IT Community Bulgaria перед вступом. Зараз на tgdio вказано близько 57 учасників. Порівняйте з подібними групами PUBG.

Де дивитися статистику Українська IT-спільнота в Болгарії • UA IT Community Bulgaria?+

На tgdio відкрийте сторінку @uaitinbg: учасники, ранг, рейтинг. Stats — зростання та онлайн.