Ukraine Watch Chat

@ukrainewatch_chatPublic Group

We believe in free speech and everyone's responsibility for their speech. Spam/illegal content banned on sight. Comments are not endorsed and belong to their respective authors.

ПолітикаукраїнськаУкраїна

—

Online Users

5.1k (5,128 members)
Members
—
Rating
—
Online Users
Oct 18, 2026, 10:09 PM
Updated
Feb 4, 2026
Created
Stats

Ви переглядаєте контент українською. Щоб бачити контент іншими мовами, змініть мову сайту.

Group Information

Group Information
Group NameUkraine Watch Chat
Username@ukrainewatch_chat
CategoryПолітика
Languageукраїнська
CountryУкраїна
Members5,128
Group TypePublic Group
Created4 лют. 2026 р.
Last Updated18 жовт. 2026 р. • 3 дні тому
StatusActive

Ranking

Global Ranking
#18292+70
Language Ranking
#281+36
Category Ranking
#415-1

Participant Growth

Total: 5.1K30 Days growth: +2725.6%
09/1909/2409/2910/0410/0910/1410/18
Participant Growth - 30 Days
DateMembers
19:09:20264,856
20:09:20264,856
21:09:20264,968
22:09:20264,968
23:09:20264,968
24:09:20264,968
25:09:20264,968
26:09:20264,968
27:09:20264,968
28:09:20264,968
29:09:20264,968
30:09:20264,968
01:10:20264,968
02:10:20264,968
03:10:20264,968
04:10:20264,968
05:10:20264,968
06:10:20264,968
07:10:20264,968
08:10:20264,968
09:10:20264,968
10:10:20264,968
11:10:20264,968
12:10:20264,968
13:10:20264,968
14:10:20264,968
15:10:20264,968
16:10:20264,968
17:10:20264,968
18:10:20265,128
Participant Growth - Weekly
DateMembers
Week of 02:02:20264,072
Week of 09:02:20264,134
Week of 16:02:20264,176
Week of 23:02:20264,216
Week of 02:03:20264,352
Week of 09:03:20264,407
Week of 16:03:20264,486
Week of 23:03:20264,483
Week of 30:03:20264,480
Week of 06:04:20264,480
Week of 13:04:20264,480
Week of 20:04:20264,480
Week of 27:04:20264,480
Week of 04:05:20264,480
Week of 11:05:20264,480
Week of 18:05:20264,480
Week of 25:05:20264,480
Week of 01:06:20264,480
Week of 08:06:20264,480
Week of 15:06:20264,480
Week of 22:06:20264,480
Week of 29:06:20264,480
Week of 06:07:20264,480
Week of 13:07:20264,480
Week of 20:07:20264,480
Week of 27:07:20264,480
Week of 03:08:20264,480
Week of 10:08:20264,480
Week of 17:08:20264,480
Week of 24:08:20264,762
Week of 31:08:20264,819
Week of 07:09:20264,856
Week of 14:09:20264,856
Week of 21:09:20264,968
Week of 28:09:20264,968
Week of 05:10:20264,968
Week of 12:10:20265,128
Participant Growth - Monthly
DateMembers
February 20264,216
March 20264,480
April 20264,480
May 20264,480
June 20264,480
July 20264,480
August 20264,762
September 20264,968
October 20265,128
Participant Growth - Yearly
DateMembers
20265,128

Day-wise increase

DayMembersIncreasePercentage
18:10:20265.1K+160+3.2%
17:10:20265.0K00%
16:10:20265.0K00%
15:10:20265.0K00%
14:10:20265.0K00%
13:10:20265.0K00%
12:10:20265.0K00%
11:10:20265.0K00%
10:10:20265.0K00%
09:10:20265.0K00%
08:10:20265.0K00%
07:10:20265.0K00%
06:10:20265.0K00%
05:10:20265.0K00%
04:10:20265.0K00%
03:10:20265.0K00%
02:10:20265.0K00%
01:10:20265.0K00%
30:09:20265.0K00%
29:09:20265.0K00%
28:09:20265.0K00%
27:09:20265.0K00%
26:09:20265.0K00%
25:09:20265.0K00%
24:09:20265.0K00%
23:09:20265.0K00%
22:09:20265.0K00%
21:09:20265.0K+112+2.3%
20:09:20264.9K00%
19:09:20264.9K00%

Rating

Login required

Frequently Asked Questions

Про що Telegram-група Ukraine Watch Chat?+

Ukraine Watch Chat (@ukrainewatch_chat) — Telegram-група у категорії Політика на tgdio. Рейтинг, відгуки, ранг і статистика спільноти допоможуть вирішити перед вступом. Зараз на tgdio вказано близько 5 128 учасників.

Як приєднатися до Ukraine Watch Chat (@ukrainewatch_chat) у Telegram?+

Відкрийте профіль групи на tgdio, натисніть Join / Open in Telegram і приєднайтеся до @ukrainewatch_chat безкоштовно.

Чи варто вступати в Ukraine Watch Chat (Політика)?+

На tgdio можна перевірити рейтинг, відгуки, ранг і активність Ukraine Watch Chat перед вступом. Зараз на tgdio вказано близько 5 128 учасників. Порівняйте з подібними групами Політика.

Де дивитися статистику Ukraine Watch Chat?+

На tgdio відкрийте сторінку @ukrainewatch_chat: учасники, ранг, рейтинг. Stats — зростання та онлайн.