Hot girl summer🇺🇦🔥 Telegram channel photo

Hot girl summer🇺🇦🔥

@hotgirl_ua_summerPublic Channel

Навігація🤍 #завдання #медитація #стаття #книга #тренування #подкаст

445k

Last views

2.6k (2,608 subscribers)
Members
—
Rating
10
Total Posts
Oct 15, 2026, 2:53 AM
Updated
Apr 8, 2026
Created
Stats

Ви переглядаєте контент українською. Щоб бачити контент іншими мовами, змініть мову сайту.

Channel Information

Channel Information
Channel NameHot girl summer🇺🇦🔥
Username@hotgirl_ua_summer
CategoryЙога та медитація
Languageукраїнська
CountryУкраїна
Members2,608
Channel TypePublic Channel
Created8 квіт. 2026 р.
Last Updated15 жовт. 2026 р. • 7 днів тому
StatusActive

Ranking

Global Ranking
#381732-925
Language Ranking
#8149-4
Category Ranking
#1502-2

Participant Growth

Total: 2.6K30 Days growth: -662.5%
09/1509/2009/2509/3010/0510/1010/14
Participant Growth - 30 Days
DateSubscribers
15:09:20262,674
16:09:20262,674
17:09:20262,658
18:09:20262,658
19:09:20262,658
20:09:20262,658
21:09:20262,658
22:09:20262,658
23:09:20262,658
24:09:20262,658
25:09:20262,658
26:09:20262,658
27:09:20262,658
28:09:20262,658
29:09:20262,658
30:09:20262,658
01:10:20262,658
02:10:20262,658
03:10:20262,658
04:10:20262,658
05:10:20262,658
06:10:20262,658
07:10:20262,658
08:10:20262,658
09:10:20262,658
10:10:20262,658
11:10:20262,658
12:10:20262,658
13:10:20262,658
14:10:20262,608
Participant Growth - Weekly
DateSubscribers
Week of 06:04:20262,848
Week of 13:04:20262,848
Week of 20:04:20262,848
Week of 27:04:20262,806
Week of 04:05:20262,806
Week of 11:05:20262,796
Week of 18:05:20262,796
Week of 25:05:20262,796
Week of 01:06:20262,787
Week of 08:06:20262,787
Week of 15:06:20262,787
Week of 22:06:20262,787
Week of 29:06:20262,761
Week of 06:07:20262,761
Week of 13:07:20262,761
Week of 20:07:20262,761
Week of 27:07:20262,761
Week of 03:08:20262,724
Week of 10:08:20262,724
Week of 17:08:20262,711
Week of 24:08:20262,698
Week of 31:08:20262,698
Week of 07:09:20262,674
Week of 14:09:20262,658
Week of 21:09:20262,658
Week of 28:09:20262,658
Week of 05:10:20262,658
Week of 12:10:20262,608
Participant Growth - Monthly
DateSubscribers
April 20262,806
May 20262,796
June 20262,787
July 20262,761
August 20262,698
September 20262,658
October 20262,608
Participant Growth - Yearly
DateSubscribers
20262,608

Latest Posts

Hot girl summer🇺🇦🔥 logo
Hot girl summer🇺🇦🔥

07 вер. 2026 р., 21:36

П’ЯТДЕСЯТ ТРЕТІЙ ДЕНЬ🌸

#завдання на 14.08

Сьогодні неділя - майже у всіх вихідний!

Тому приділіть максимально уваги собі. Якщо у вас немає на себе хоча б години - у вас взагалі немає часу на себе😅

Зробіть собі масочку для волосся/обличчя. Проскрабуйте шкіру, а потім намажте смачним кремом🫶🏼 Нарвіть собі квітів на вулиці, прийдіть додому, поставте в вазу та приготуйте собі смачний обід. Увімкніть фільм/серіал, який давно хотіли подивитись. Сходіть на шопінг. Розберіть косметичку, повикидуйте непотрібне. Зробіть сексі фото. Медитації.
Ось вам ідеї, а далі самі зможете щось придумати♥️

Люблю, цілую, пішла виконувати завдання😅🫡
445,00000117
Hot girl summer🇺🇦🔥 logo
Hot girl summer🇺🇦🔥

07 вер. 2026 р., 21:36

Поставьте собі на екран телефону, чи пропишіть десь в блокнотику
360,0000020
Hot girl summer🇺🇦🔥 logo
Hot girl summer🇺🇦🔥

07 вер. 2026 р., 21:36

Доброго ранку! Афірмація дня

Я ЗДАТНА НА ВСЕ. Я ВАРТА НАЙКРАЩОГО.
352,0000071
Hot girl summer🇺🇦🔥 logo
Hot girl summer🇺🇦🔥

07 вер. 2026 р., 21:36

П’ЯТДЕСЯТ ДРУГИЙ ДЕНЬ🌸

#завдання на 11.08

Ми колись робили подібне завдання.

Сьогодні в планах читання🤟🏼 Але це не все!)
По-перше, читаємо мінімум 15 хвилин.
По-друге, читаємо усвідомлено. Розуміємо суть літер на папері, а не читаємо мимохідь. Можете робити це вголос, так легше усвідомлювати.
І останнє, випишіть собі декілька красивих речень. Можливо вони не будуть виглядати, як оті цитати в пабліках)😂🫡 Просто те, що якось імпонує вам.♥️

Цьом🥰
502,00000102
Hot girl summer🇺🇦🔥 logo
Hot girl summer🇺🇦🔥

07 вер. 2026 р., 21:36

П’ЯТДЕСЯТ ПЕРШИЙ ДЕНЬ🌸

#завдання на 10.08

Спеціально скидую на ніч, аби ви це робили перед сном, а не протягом дня. Для чого? Вдень зазвичай наш мозок зайнятий справами, вночі легше позбавитись від зайвих думок.

Ваше завдання сьогодні буде поговорити з собою та дати відповідь на наступні питання:
🤍Хто я насправді?
🤍Що мене найбільше турбує, коли я думаю про майбутнє?
🤍Якби це був останній день мого життя, чи були б у мене такі ж плани на сьогодні?
🤍Чого я насправді боюся?
🤍Чи тримаюся я за щось, що мені потрібно відпустити?
🤍Що найважливіше в моєму житті?
🤍Чому я важливий?
🤍Чи змусив я когось посміхнутися сьогодні?
🤍Коли я в останній раз виходив зі своєї зони комфорту?
🤍Який маленький акт доброти я одного разу проявив, який ніколи не забуду?
🤍Чого я хочу найбільше в житті?
🤍Чого вимагає від мене життя?
🤍Що гірше: провалитися чи взагалі не намагатися?
🤍Хіба має значення, що думають про мене інші?
🤍Якою мірою я дійсно контролюю хід свого життя?

Відповідайте чесно. Дайте собі хоча б трохи часу подумати. Розмовляйте з собою, ніби з іншою людиною. Ведіть внутрішній діалог та докладно пояснюйте відповіді ♥️
313,0000090
Hot girl summer🇺🇦🔥 logo
Hot girl summer🇺🇦🔥

07 вер. 2026 р., 21:36

Все, я повертаюсь до ладу!😂♥️

Завтра будуть нові завдааанння🔥🔥🔥

Дала собі час відпочити, бо були проблеми в родині

Сподіваюсь у вас залишилась мотивація далі ставати ще краще !💔🥹
212,00000115

Showing 10 of 10 posts

Rating

Login required

Frequently Asked Questions

Про що Telegram-канал Hot girl summer🇺🇦🔥?+

Hot girl summer🇺🇦🔥 (@hotgirl_ua_summer) — Telegram-канал у категорії Йога та медитація на tgdio. На профілі є рейтинг, відгуки, ранг і свіжі пости — вирішіть перед підпискою. Зараз на tgdio вказано близько 2 608 підписників.

Як приєднатися до Hot girl summer🇺🇦🔥 (@hotgirl_ua_summer) у Telegram?+

Відкрийте профіль каналу на tgdio, натисніть Join / Open in Telegram і підпишіться на @hotgirl_ua_summer безкоштовно.

Чи варто підписуватися на Hot girl summer🇺🇦🔥 (Йога та медитація)?+

На tgdio можна перевірити рейтинг, відгуки, ранг і пости Hot girl summer🇺🇦🔥 перед підпискою. Зараз на tgdio вказано близько 2 608 підписників. Порівняйте з подібними каналами Йога та медитація.

Де дивитися статистику та пости Hot girl summer🇺🇦🔥?+

На tgdio відкрийте сторінку @hotgirl_ua_summer: статистика підписників, ранг, рейтинг і пости. Посилання Stats показує графіки зростання.