✙ МОН УКРАЇНИ ✙ Telegram channel photo

✙ МОН УКРАЇНИ ✙

@mon_ukrainePublic Channel

Коли проходиш крізь пекло — головне не зупинятися

Free FireукраїнськаУкраїна

15

Last views

24 (24 subscribers)
Members
—
Rating
11
Total Posts
Oct 19, 2026, 4:16 PM
Updated
Oct 16, 2025
Created
Stats

Ви переглядаєте контент українською. Щоб бачити контент іншими мовами, змініть мову сайту.

Channel Information

Channel Information
Channel Name✙ МОН УКРАЇНИ ✙
Username@mon_ukraine
CategoryFree Fire
Languageукраїнська
CountryУкраїна
Members24
Channel TypePublic Channel
Created16 жовт. 2025 р.
Last Updated19 жовт. 2026 р. • позавчора
StatusActive

Ranking

Global Ranking
#197449-1127
Language Ranking
#4336-34
Category Ranking
#903-10

Participant Growth

Total: 2430 Days growth: +00%
09/2009/2509/3010/0510/1010/1510/19
Participant Growth - 30 Days
DateSubscribers
20:09:202624
21:09:202624
22:09:202624
23:09:202624
24:09:202624
25:09:202624
26:09:202624
27:09:202624
28:09:202624
29:09:202624
30:09:202624
01:10:202624
02:10:202624
03:10:202624
04:10:202624
05:10:202624
06:10:202624
07:10:202624
08:10:202624
09:10:202624
10:10:202624
11:10:202624
12:10:202624
13:10:202624
14:10:202624
15:10:202624
16:10:202624
17:10:202624
18:10:202624
19:10:202624
Participant Growth - Weekly
DateSubscribers
Week of 23:03:202622
Week of 30:03:202622
Week of 06:04:202622
Week of 13:04:202622
Week of 20:04:202622
Week of 27:04:202622
Week of 04:05:202623
Week of 11:05:202623
Week of 18:05:202623
Week of 25:05:202622
Week of 01:06:202622
Week of 08:06:202622
Week of 15:06:202622
Week of 22:06:202622
Week of 29:06:202622
Week of 06:07:202622
Week of 13:07:202622
Week of 20:07:202622
Week of 27:07:202623
Week of 03:08:202623
Week of 10:08:202621
Week of 17:08:202621
Week of 24:08:202624
Week of 31:08:202624
Week of 07:09:202624
Week of 14:09:202624
Week of 21:09:202624
Week of 28:09:202624
Week of 05:10:202624
Week of 12:10:202624
Week of 19:10:202624
Participant Growth - Monthly
DateSubscribers
March 202622
April 202622
May 202622
June 202622
July 202623
August 202624
September 202624
October 202624
Participant Growth - Yearly
DateSubscribers
202624

Top 10 posts

Most viewed posts from this channel

By views
  1. #1Адміністрація Трампа, ймовірно, видалила дані про викрадення українськ28
  2. #2Відійшов у вічність останній з бійців 14-ї гренадерської 🔫🇺🇦дивізії24
  3. #3https://music.youtube.com/watch?v=ZYHZzVayPpg&si=be6a-YSm8Mw37P0224
  4. #4Немає сечі терпіти ці пекельні борошна22
  5. #5Україна, по розповідях руснявих клуш — наддержава.21
  6. #6🐖 Мексиканським кортелям ми поставляємо американську зброю.20
  7. #7🤡 IP-адреси кіберзловмисників знаходяться в Україні, — Ілон Маск19
  8. #8Святкування 8-го березня в Україні знизилося вдвічі, - КМІС.19
  9. #9После недолгого перерыва, мы https://t.me/avolkov1234, который был вын18
  10. #10УНІАН блять16

Latest Posts

✙ МОН УКРАЇНИ ✙ logo
✙ МОН УКРАЇНИ ✙

13 вер. 2026 р., 14:49

Photo
Ізраїльські компанії постачають інструменти для оборонної промисловості Московії.

Відомо, що у 2024 році з Ізраїлю в РФ було поставлено металообробних інструментів на суму понад 10 мільйонів доларів – ними активно користувалися компанії російського оборонно-промислового комплексу. Серед імпортованої до Росії продукції: фрези, свердла, різці, державки, зокрема з надтвердих сплавів і металокераміки, а також інструменти для шліфування, точіння канавок та інші види високоточного оснащення.

Я так розумію, для Ізраїля просто недостатньо було шабесгойської істерії з вивішуванням ізраїльських прапорів по всій столиці України, з десятками менор в центрах великих міст, та чергових посилень закону про антисемітизм — треба по менорі в кожен дім та смертну кару за порушення красномовної 161 статті ККУ. Тоді ізраїль точно зрадіє, та передасть ще цілий вагон гуманітарної допомоги Україні.

Або ж штучне державне утворення під назвою "Ізраїль" є просто ворожим до України, і реагувати на його дії треба відповідно. Але нинішньому політичному керівництву ніколи не вистачить волі на підняття питання хоча б про введення візового режиму з Ізраїлем, на відміну від самого Ізраїлю, який навіть Голодомор, геноцид української нації, геноцидом власне і не визнає, керуючись своїми політичними мотивами.

☠️ https://t.me/vallholl
15000
✙ МОН УКРАЇНИ ✙ logo
✙ МОН УКРАЇНИ ✙

13 вер. 2026 р., 14:49

Адміністрація Трампа, ймовірно, видалила дані про викрадення українських дітей росіянами, — Reuters.

Дослідники втратили доступ до величезної кількості інформації, включаючи супутникові знімки та інші дані, про близько 30 000 дітей, вивезених з України.
Діти Катарсису
28000
✙ МОН УКРАЇНИ ✙ logo
✙ МОН УКРАЇНИ ✙

13 вер. 2026 р., 14:49

Photo
Відійшов у вічність останній з бійців 14-ї гренадерської 🔫🇺🇦дивізії Зброї СС «Галичина» у🇨🇦 громаді Вінніпегу Микола Каштий.

Йому було 97🔫.

Похорон призначено на 19 березня 2025 р. Вічна пам'ять вам, діду!🫡💔

#особистостіЗХ #ГаличинаЗХ

https://t.me/cross_of_iron_ua 👤🇺🇦
24002
✙ МОН УКРАЇНИ ✙ logo
✙ МОН УКРАЇНИ ✙

13 вер. 2026 р., 14:49

Video
🤡 IP-адреси кіберзловмисників знаходяться в Україні, — Ілон Маск

Ця шлюха може відключити нам Starlink і зараз походу прогрів до цього. Не здивуюсь якщо це так. Є і звичайно і інший варіант, це що хохли такі злі, але я ось хороший Ілон Маск не буду їм відключати Starlink!
19000
✙ МОН УКРАЇНИ ✙ logo
✙ МОН УКРАЇНИ ✙

13 вер. 2026 р., 14:49

Photo
Святкування 8-го березня в Україні знизилося вдвічі, - КМІС.

Різниця також залежить від регіону: на Заході 8 березня святкують серед 6% населення, в Центрі – серед 24%, на Півдні – 32% і на Сході – 40%.

Катарсис - Підписатися
19001
✙ МОН УКРАЇНИ ✙ logo
✙ МОН УКРАЇНИ ✙

13 вер. 2026 р., 14:49

Photo
После недолгого перерыва, мы https://t.me/avolkov1234, который был вынужден податься в бега и покинуть свою виллу в Рода-де-Бара с печально известным подвалом, где происходили самые мерзкие и ужасные преступления. За прошедшее время нам удалось установить и верифицировать место проживания этого преступника - он скрывается недалеко от Парижа, в муниципалитете Ла-Ферте-су-Жуар ( https://maps.app.goo.gl/5fNiq6LfJFf4zq4aA).

Осознавая риски, связанные с охотой на особо опасного педофила и зоофила, мы повышаем вознаграждение за его фотографии или видео в Ла-Ферте-су-Жуар до 2000 долларов. Также, мы предлагаем 200 долларов за фотографии или видео Шария, сделанные в любом месте после публикации этого поста - то есть вам достаточно при встрече с педофилом просто сделать фото/записать видео и отправить это на почту [email protected]. Вознаграждение за видео с подсрачником педофилу оговаривается отдельно. По любым вопросам, связанным с розыском педофила пишите на почту [email protected].

https://t.me/avolkov1234
18000
✙ МОН УКРАЇНИ ✙ logo
✙ МОН УКРАЇНИ ✙

13 вер. 2026 р., 14:49

Україна, по розповідях руснявих клуш — наддержава.
Картелі фінансує
Майдани і перевороти в країнах Європи готує
В Сирії та країнах близького сходу війни влаштовує
Американських та європейських президентів як маріонеток тримає
Замахи на теперішнього президента Америки готувала

Не країна, а гегемон в світовій політиці
21001
✙ МОН УКРАЇНИ ✙ logo
✙ МОН УКРАЇНИ ✙

18 трав. 2026 р., 08:19

Video
🐖 Мексиканським кортелям ми поставляємо американську зброю.

Такер забув додати що у США ми штовхаємо наркотики в основному АМФ та МЕФ, можна ще й маріхуану.

Ще бамбім рашку і заважаємо розвиватися Європі.

Ну і там по дрібниці ще...
20000

Showing 11 of 11 posts

Rating

Login required

Frequently Asked Questions

Про що Telegram-канал ✙ МОН УКРАЇНИ ✙?+

✙ МОН УКРАЇНИ ✙ (@mon_ukraine) — Telegram-канал у категорії Free Fire на tgdio. На профілі є рейтинг, відгуки, ранг і свіжі пости — вирішіть перед підпискою. Зараз на tgdio вказано близько 24 підписників.

Як приєднатися до ✙ МОН УКРАЇНИ ✙ (@mon_ukraine) у Telegram?+

Відкрийте профіль каналу на tgdio, натисніть Join / Open in Telegram і підпишіться на @mon_ukraine безкоштовно.

Чи варто підписуватися на ✙ МОН УКРАЇНИ ✙ (Free Fire)?+

На tgdio можна перевірити рейтинг, відгуки, ранг і пости ✙ МОН УКРАЇНИ ✙ перед підпискою. Зараз на tgdio вказано близько 24 підписників. Порівняйте з подібними каналами Free Fire.

Де дивитися статистику та пости ✙ МОН УКРАЇНИ ✙?+

На tgdio відкрийте сторінку @mon_ukraine: статистика підписників, ранг, рейтинг і пости. Посилання Stats показує графіки зростання.