Спортивний департамент СПУ Telegram channel photo

Спортивний департамент СПУ

@spu_sportPublic Channel

«Спорт — це не просто гра, це спосіб життя, який вчить нас бути сильними, цілеспрямованими та витривалими» — Р. Федерер. Бот для зв'язку: @spknu_bot Доєднуйся до команди за посиланням: https://forms.gle/t6DTUBNzGu1jQbxs8

КіберспортукраїнськаУкраїна

141

Last views

414 (414 subscribers)
Members
—
Rating
15
Total Posts
Oct 18, 2026, 8:35 PM
Updated
Aug 19, 2026
Created
Stats

Ви переглядаєте контент українською. Щоб бачити контент іншими мовами, змініть мову сайту.

Channel Information

Channel Information
Channel NameСпортивний департамент СПУ
Username@spu_sport
CategoryКіберспорт
Languageукраїнська
CountryУкраїна
Members414
Channel TypePublic Channel
Created19 серп. 2026 р.
Last Updated18 жовт. 2026 р. • 4 дні тому
StatusActive

Ranking

Global Ranking
#36873+65
Language Ranking
#729+2
Category Ranking
#742+4

Participant Growth

Total: 41430 Days growth: +348.9%
09/1909/2409/2910/0410/0910/1410/18
Participant Growth - 30 Days
DateSubscribers
19:09:2026380
20:09:2026380
21:09:2026384
22:09:2026384
23:09:2026384
24:09:2026384
25:09:2026384
26:09:2026384
27:09:2026384
28:09:2026384
29:09:2026384
30:09:2026384
01:10:2026384
02:10:2026384
03:10:2026384
04:10:2026384
05:10:2026384
06:10:2026384
07:10:2026384
08:10:2026384
09:10:2026384
10:10:2026384
11:10:2026384
12:10:2026384
13:10:2026384
14:10:2026384
15:10:2026384
16:10:2026384
17:10:2026384
18:10:2026414
Participant Growth - Weekly
DateSubscribers
Week of 17:08:2026321
Week of 24:08:2026324
Week of 31:08:2026358
Week of 07:09:2026380
Week of 14:09:2026380
Week of 21:09:2026384
Week of 28:09:2026384
Week of 05:10:2026384
Week of 12:10:2026414
Participant Growth - Monthly
DateSubscribers
August 2026324
September 2026384
October 2026414
Participant Growth - Yearly
DateSubscribers
2026414

Top 10 posts

Most viewed posts from this channel

By views
  1. #1Благодійний турнір зі стрітболу 🌟1.3K
  2. #2КНУ × КПІ: твоя команда готова до перемоги? 🌟846
  3. #3Йога та медитація просто неба 🧘813
  4. #4Всеукраїнський забіг памʼяті 🌟812
  5. #5Результати турніру із баскетболу 3х3 🌟800
  6. #6ECHO SLAM 🎮 Спортивний департамент СПУ збирає найкращих гравців КНУ н764
  7. #7Фінал великого футбольного турніру КНУ 🌟744
  8. #8Котойога, яка об’єднала добром 🐾724
  9. #9Переможці фіналу ECHO SLAM 🌟717
  10. #10З Днем фізичної культури і спорту України! 🌟645

Latest Posts

Photo1/2
Час очолити спортивний рух КНУ 🌟

СПУ шукає нову голову Спортивного департаменту. Якщо ти хочеш розвивати фізичну культуру університету, організовувати активності та втілювати власні ідеї — це твоя можливість.

🌟 На посаді ти зможеш працювати над новими спортивними проєктами та створювати більше можливостей для фізичного розвитку університетської спільноти.

🌟 Реєстрація на відбір кандидатів за посиланням.

Розвивай спорт у СПУ! 🌟
1410016
Video
КНУ × КПІ: твоя команда готова до перемоги? 🌟 Оголошуємо відбір команд КНУ для міжуніверситетського протистояння з CS2! Збирай своїх, продумуй тактику та виходь на сервер, щоб поборотися за можливість представити наш університет у грі проти КПІ. 🌟 Коли:…
557005
Photo1/2
КНУ × КПІ: твоя команда готова до перемоги? 🌟

Оголошуємо відбір команд КНУ для міжуніверситетського протистояння з CS2!

Збирай своїх, продумуй тактику та виходь на сервер, щоб поборотися за можливість представити наш університет у грі проти КПІ.

🌟 Коли: 10 жовтня.
🌟 Хто може долучитися: студентські команди КНУ.

🌟 Подавай заявку на участь у відборі та покажи, на що здатна твоя команда!

Зустрінемося на сервері! 🌟
8460013
Photo
Благодійний турнір зі стрітболу 🌟

Запрошуємо професіоналів, аматорів і всіх шанувальників гри взяти участь у благодійному турнірі зі стрітболу, який об’єднає спорт, командний дух та підтримку важливої ініціативи.

🌟 Коли? — 30 травня, о 10:00.
🌟 Де? — Спортивна зала ННІ «Інституту геології» (вул. Васильківська, 90).

🌟 Реєструйся за https://forms.gle/hBguV1utbsWnRybz8 та ознайомлюйся з https://docs.google.com/document/d/1UqFcYsEvgCOl3PWyN9dLIjGzoGVKAIXS/edit?usp=sharing&ouid=114564114487765159372&rtpof=true&sd=true турніру.

🌟 Обов’язковою умовою участі є благодійний внесок на https://send.monobank.ua/jar/5EWr3F39JV. Зібрані кошти підуть на потреби ЗСУ.

Проведи день у крутій атмосфері та підтримай добру справу!
1,3300010
ECHO SLAM 🎮 Спортивний департамент СПУ збирає найкращих гравців КНУ на головну кіберспортивну подію сезону. Збирай надійну команду та готуйся до битви за чемпіонський кубок. Основні правила формування команд: 🌟 максимальна сума MMR на команду не більше…
495009
Photo
Фінал великого футбольного турніру КНУ 🌟

Учора відбувся фінал футбольного турніру, організований нами за сприяння кафедри фізичного виховання та спорту ННЦ «Інститут біології та медицини», який подарував емоції, напругу до останніх хвилин і боротьбу до чемпіонства. Команди продемонстрували характер, командну гру та жагу до перемоги, підтвердивши, що студентський футбол — це більше, ніж просто змагання.

🌟 1 місце — ННІ міжнародних відносин.
🌟 2 місце — економічний факультет.
🌟 3 місце — історичний факультет.

Фінальна гра стала справжньою окрасою турніру. Основний час між командами ІМВ та економічного факультету завершився з рахунком 2:2, а долю чемпіонства вирішила серія пенальті, у якій сильнішими виявилися гравці ІМВ.

Окремо відзначаємо тих, хто став найкращим у своїх амплуа:

🌟 Кращий гравець — Рябченко Гліб.
🌟 Кращий воротар — Цуканов Ярослав.
🌟 Кращий бомбардир — Черних Кирило.

Дякуємо всім командам, уболівальникам та кожному, хто став частиною цього турніру. Саме такі події створюють атмосферу студентського життя, яку пам’ятають роками.

До нових зустрічей на полі та нових футбольних історій!
7440018
Photo1/2
З Днем фізичної культури і спорту України! 🌟

Це свято всіх, хто обирає рух, наполегливість і постійну роботу над собою. Спорт навчає не зупинятися після невдач, підтримувати команду та впевнено рухатися до мети.

Вітаємо спортсменів, тренерів, викладачів і кожного, для кого фізична активність стала частиною життя! Зичимо вам яскравих перемог і нових особистих рекордів!

Рухаймося вперед разом! 🌟
6450013
Photo1/2
Йога та медитація просто неба 🧘

Запрошуємо на практику йоги та звукову медитацію зі співочими чашами просто неба. Півтори години, щоб розслабитися, відновити сили та перезавантажитися серед природи.

🗓️ Коли: 13 вересня (нд), 13:00–14:30;
✨ Де: ВДНГ;
🌟 Вартість: 333 грн.

У вартість входять оренда простору, робота тренера та донат на ЗСУ. Зі спільної суми більша частина буде спрямована на потреби наших захисників.
Також під час тренування можна буде додатково підтримати збір у банці.

🌟 Кількість місць — до 15 учасників, тому хутчіш реєструйся. Не забудь килимок, воду та зручний одяг.

Приходь на перезавантаження! 🌟
813008
Photo1/2
Всеукраїнський забіг памʼяті 🌟

Спортивний департамент СПУ запрошує долучитися до 9-го Всеукраїнського забігу «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України».

Це можливість віддати шану та зберегти пам'ять про студентів, викладачів, співробітників і випускників Університету, які віддали життя за Україну. Усі вони — у нашій пам'яті та у Віртуальному меморіалі «Герої не вмирають».

🗓️ Коли? — 29 серпня.
✨ Місце буде повідомлене зареєстрованим учасникам.

Учасники можуть обрати одну з трьох дистанцій — 2 км, 5 км або 10 км.

🌟 Участь безкоштовна.

💫 Приєднуйся до чату забігу та реєструйся до 10 серпня включно.

Разом пробіжимо за тих, завдяки кому живемо та навчаємося 🌟
8120010
Photo1/2
Переможці фіналу ECHO SLAM 🌟

14 червня Спортивний департамент СПУ зібрав найкращих гравців КНУ на фінал кіберспортивного турніру ECHO SLAM із Dota 2.

За результатами фінальних битв, призовий фонд та головні нагороди розподілилися так:

▫️1 місце — [ветмо];

▫️2 місце — Chinese mafia;

▫️3 місце — IIR.Potuzhnichi.

Висловлюємо велику подяку комп'ютерному клубу Baza Cyber Lounge за те, що надали свій крутий простір для проведення фіналу.

До зустрічі на наступних кіберспортивних подіях 🌟
717001
Video
ECHO SLAM 🎮 Спортивний департамент СПУ збирає найкращих гравців КНУ на головну кіберспортивну подію сезону. Збирай надійну команду та готуйся до битви за чемпіонський кубок. Основні правила формування команд: 🌟 максимальна сума MMR на команду не більше…
764005
Photo1/6
Котойога, яка об’єднала добром 🐾

Нещодавно ми спільно з Культурно-мистецьким департаментом СПУ та Соціальним департаментом СПУ долучилися до організації надзвичайно теплої благодійної котойоги разом із Софією Федоровою та кото-асистентами з Pet Patron Center.

Дякуємо за вашу присутність, підтримку та бажання долучитися до доброї справи. Саме завдяки вам цей захід став не просто відпочинком, а й реальним внеском у допомогу тваринкам.

🌟 Усі зібрані кошти вже спрямовані на закупівлю необхідних препаратів для пухнастиків, які потребують турботи.

Бережімо тваринок разом!
7240012
Photo1/14
Результати турніру із баскетболу 3х3 🌟

Сьогодні у спортивній залі ННІ «ІГ» відбувся благодійний турнір зі стрітболу, який об’єднав 7 команд із різних структурних підрозділів КНУ.

На майданчику зустрілися представники ФІТ, ННІФ, ФРЕКС, ННІМВ, ФКНК, ННІП, а також Механіко-математичного, Історичного та Економічного факультетів.

Учасники продемонстрували справжню жагу до перемоги, командну згуртованість і наполегливу боротьбу за кожне очко.

Склади команд призерів:

🌟 «ДВІР» (ННІФ, ЕФ);
🌟 «Кібери» (ФКНК, ФРЕКС, ЕФ);
🌟 «Brovary Skufs» (ННІФ, НУБіП).

Турнір став не лише спортивним змаганням, а й важливою благодійною ініціативою. Спільними зусиллями вдалося зібрати 2300 грн, які були передані на потреби ЗСУ.

Окрему подяку висловлюємо кафедрі фізичного виховання і спорту ННЦ «ІБМ» КНУ за підтримку в проведенні заходу.

Дякуємо всім командам за яскраву гру, емоції 🌟
8000013
Photo1/2
Прокачай гнучкість та підтримай хвостиків 🐱

Спортивний департамент СПУ та Культурно-мистецький департамент СПУ разом з інструкторкою Соф'єю Федоровою підготували для тебе наймиліший та найдобріший спортивний івент цього травня.

Запрошуємо на котойогу, де твоїми напарниками по килимку стануть котики, які зараз чекають на своїх господарів центру адопції Pet Patron Center.

🌟 Коли? — 24 травня о 12:00.
🌟 Де? — Paton Pet Center (вул. Академіка Глушкова, 1, ВДНГ).

🌟На всяк випадок візьми із собою каремат чи коврик.

🌟 Реєструйся за посиланням.

Зроби свій недільний спорт по-справжньому добрим!
596008

Showing 15 of 15 posts

Rating

Login required

Frequently Asked Questions

Про що Telegram-канал Спортивний департамент СПУ?+

Спортивний департамент СПУ (@spu_sport) — Telegram-канал у категорії Кіберспорт на tgdio. На профілі є рейтинг, відгуки, ранг і свіжі пости — вирішіть перед підпискою. Зараз на tgdio вказано близько 414 підписників.

Як приєднатися до Спортивний департамент СПУ (@spu_sport) у Telegram?+

Відкрийте профіль каналу на tgdio, натисніть Join / Open in Telegram і підпишіться на @spu_sport безкоштовно.

Чи варто підписуватися на Спортивний департамент СПУ (Кіберспорт)?+

На tgdio можна перевірити рейтинг, відгуки, ранг і пости Спортивний департамент СПУ перед підпискою. Зараз на tgdio вказано близько 414 підписників. Порівняйте з подібними каналами Кіберспорт.

Де дивитися статистику та пости Спортивний департамент СПУ?+

На tgdio відкрийте сторінку @spu_sport: статистика підписників, ранг, рейтинг і пости. Посилання Stats показує графіки зростання.