🇺🇦 СВІТ МАТРАЦІВ Telegram channel photo

🇺🇦 СВІТ МАТРАЦІВ

@svit_matrasivPublic Channel

Ми працюємо у безпечних регіонах України 🇺🇦 Все буде Україна 🇺🇦

Світові новиниукраїнськаУкраїна

118

Last views

433 (433 subscribers)
Members
—
Rating
20
Total Posts
Oct 18, 2026, 2:52 PM
Updated
Jul 23, 2026
Created
Stats

Ви переглядаєте контент українською. Щоб бачити контент іншими мовами, змініть мову сайту.

Channel Information

Channel Information
Channel Name🇺🇦 СВІТ МАТРАЦІВ
Username@svit_matrasiv
CategoryСвітові новини
Languageукраїнська
CountryУкраїна
Members433
Channel TypePublic Channel
Created23 лип. 2026 р.
Last Updated18 жовт. 2026 р. • 3 дні тому
StatusActive

Ranking

Global Ranking
#117011+381
Language Ranking
#2540No change
Category Ranking
#713+11

Participant Growth

Total: 43330 Days growth: +61.4%
09/1909/2409/2910/0410/0910/1410/18
Participant Growth - 30 Days
DateSubscribers
19:09:2026427
20:09:2026427
21:09:2026429
22:09:2026429
23:09:2026429
24:09:2026429
25:09:2026429
26:09:2026429
27:09:2026429
28:09:2026429
29:09:2026429
30:09:2026429
01:10:2026429
02:10:2026429
03:10:2026429
04:10:2026429
05:10:2026429
06:10:2026429
07:10:2026429
08:10:2026429
09:10:2026429
10:10:2026429
11:10:2026429
12:10:2026429
13:10:2026429
14:10:2026429
15:10:2026429
16:10:2026429
17:10:2026429
18:10:2026433
Participant Growth - Weekly
DateSubscribers
Week of 20:07:2026436
Week of 27:07:2026436
Week of 03:08:2026436
Week of 10:08:2026436
Week of 17:08:2026436
Week of 24:08:2026433
Week of 31:08:2026431
Week of 07:09:2026427
Week of 14:09:2026427
Week of 21:09:2026429
Week of 28:09:2026429
Week of 05:10:2026429
Week of 12:10:2026433
Participant Growth - Monthly
DateSubscribers
July 2026436
August 2026433
September 2026429
October 2026433
Participant Growth - Yearly
DateSubscribers
2026433

Latest Posts

🇺🇦 СВІТ МАТРАЦІВ logo
🇺🇦 СВІТ МАТРАЦІВ

30 серп. 2026 р., 09:39

🚚 Як правильно перевезти матрац, щоб не зіпсувати його?

Переїзд або покупка нового спального місця — це радісна подія, але транспортування вимагає обережності. Особливо, якщо ви вирішили перевозити його власним авто!

Ось 4 золоті правила безпечного транспортування:
🛡 Захистіть від бруду. Обов'язково обгорніть матрац щільною плівкою або використовуйте спеціальний транспортувальний чохол. Це вбереже його від пилу, вологи та випадкових зачіпок.
🚫 Ніяких згинань! Пружинні матраци категорично заборонено згинати, скручувати чи складати навпіл (якщо це не фабричне вакуумне скручування). Це безповоротно деформує пружинний блок.
📏 Правильне положення. Ідеальний варіант — перевозити матрац строго горизонтально на рівній поверхні. Якщо такої можливості немає, ставте його на довге ребро і надійно фіксуйте ременями до борту, щоб уникнути прогинання.
📦 Без зайвої ваги. Ніколи не ставте зверху на матрац важкі коробки чи меблі. Це може пошкодити м'які шари наповнювача.
1180019
🇺🇦 СВІТ МАТРАЦІВ logo
🇺🇦 СВІТ МАТРАЦІВ

30 серп. 2026 р., 09:39

👃 Уві сні ми втрачаємо нюх

Коли людина міцно спить, її нюхові рецептори практично відключаються. Саме тому запах диму, гару чи витоку газу не здатен розбудити нас у фазі глибокого сну. Натомість наш слух залишається на варті — ось чому пожежні сигналізації та будильники завжди покладаються саме на різкий звук.
1640012
🇺🇦 СВІТ МАТРАЦІВ logo
🇺🇦 СВІТ МАТРАЦІВ

23 лип. 2026 р., 23:15

Photo
Даруємо ортопедичну подушку!

Умови, як завжди, надзвичайно прості:
✅ Бути підписаним на наш телеграм
💙 Залишити реакції на останні 5 публікацій

Обов’язкова умова! Подушку можна забрати тільки самостійно з нашого офлайн магазину.

Оберемо переможця вже 23 липня💙
1780023
🇺🇦 СВІТ МАТРАЦІВ logo
🇺🇦 СВІТ МАТРАЦІВ

23 лип. 2026 р., 23:15

Цікаві факти про сон🧐

Щоб організм зміг заснути, внутрішня температура тіла має знизитися приблизно на 1 градус. Саме тому в прохолодній спальні (18-20°C) засинати набагато легше ❄️🌡
1800021
🇺🇦 СВІТ МАТРАЦІВ logo
🇺🇦 СВІТ МАТРАЦІВ

23 лип. 2026 р., 23:15

Photo
Рогожка – це меблева тканина з виразною «шаховою» фактурою, що нагадує щільне полотно або мішковину. Характерне переплетення надає рогожці легкий природний, «еко» характер, тому її часто використовують у скандинавських, мінімалістичних та сучасних інтер'єрах.

Сучасна тканина рогожка – це не груба мішковина, а щільний текстиль оббивки з суміші натуральних і синтетичних волокон. Її отримують за рахунок особливого подвійного або потрійного переплетення ниток, завдяки чому матеріал виходить структурним, міцним та добре тримає форму. Найчастіше у складі зустрічаються бавовна, льон, іноді шерсть, з додаванням поліестеру або акрилу для підвищення зносостійкості. Така комбінація дозволяє зробити тканину більш стійкою до розтягування, стирання та забруднення, зберігаючи приємні тактильні відчуття👌🏻
1610019
🇺🇦 СВІТ МАТРАЦІВ logo
🇺🇦 СВІТ МАТРАЦІВ

23 лип. 2026 р., 23:15

Бордовий колір дозволяє створити глибокий та виразний інтер'єр. Цей благородний відтінок асоціюється із розкішшю. Однак при облаштуванні кімнати важливо пам'ятати деталі, щоб не перенаситити обстановку. Завдяки правильному поєднанню відтінків, підбору фактур та освітлення ваша бордова спальня стане куточком затишку та відпочинку.

Бордовий в інтер'єрі: що потрібно врахувати💜
Темний колір поглинає світло та візуально звужує простір. Тому, якщо перебрати або не врахувати освітлення, кімната може стати тісною та похмурою. Найкраще зіграти на контрастах: тоді межі окремих предметів не зливатимуться. Можна використовувати великі бордові елементи, наприклад, стіни або меблі. Доповніть їх світлими плямами, щоб полегшити інтер'єр. Або створіть спокійну обстановку, але насичуйте її дрібницями винних відтінків.

Продовження в нашій статті👇🏻
1590015
🇺🇦 СВІТ МАТРАЦІВ logo
🇺🇦 СВІТ МАТРАЦІВ

23 лип. 2026 р., 23:15

Video
«Мій амор, мій боніто…» ❤️‍🔥

Відчуйте темперамент ідеального сну!
Лише до кінця літа у мережі Світ Матраців діє палка знижка до -60% на іспанські матраци🇪🇸

Обирайте свою ідеальну модель на сайті або в наших магазинах. Акція вже діє!
1770014

Showing 20 of 20 posts

Rating

Login required

Frequently Asked Questions

Про що Telegram-канал 🇺🇦 СВІТ МАТРАЦІВ?+

🇺🇦 СВІТ МАТРАЦІВ (@svit_matrasiv) — Telegram-канал у категорії Світові новини на tgdio. На профілі є рейтинг, відгуки, ранг і свіжі пости — вирішіть перед підпискою. Зараз на tgdio вказано близько 433 підписників.

Як приєднатися до 🇺🇦 СВІТ МАТРАЦІВ (@svit_matrasiv) у Telegram?+

Відкрийте профіль каналу на tgdio, натисніть Join / Open in Telegram і підпишіться на @svit_matrasiv безкоштовно.

Чи варто підписуватися на 🇺🇦 СВІТ МАТРАЦІВ (Світові новини)?+

На tgdio можна перевірити рейтинг, відгуки, ранг і пости 🇺🇦 СВІТ МАТРАЦІВ перед підпискою. Зараз на tgdio вказано близько 433 підписників. Порівняйте з подібними каналами Світові новини.

Де дивитися статистику та пости 🇺🇦 СВІТ МАТРАЦІВ?+

На tgdio відкрийте сторінку @svit_matrasiv: статистика підписників, ранг, рейтинг і пости. Посилання Stats показує графіки зростання.