Труха⚡️Україна Telegram channel photo

Труха⚡️Україна

@truexanewsuaPublic Channel

⚡️Актуальні події України. ✌️З питань реклами: @Tr_PromoUa_bot 👇🏻Надіслати контент: @truexausend_bot Посилання для друзів: https://t.me/+bGpZFNsAYzAxNTli

РелігіяукраїнськаУкраїна

62.8k

Last views

3.2m (3,152,906 subscribers)
Members
—
Rating
361
Total Posts
Oct 19, 2026, 10:18 AM
Updated
Sep 22, 2025
Created
Stats

Ви переглядаєте контент українською. Щоб бачити контент іншими мовами, змініть мову сайту.

Channel Information

Channel Information
Channel NameТруха⚡️Україна
Username@truexanewsua
CategoryРелігія
Languageукраїнська
CountryУкраїна
Members3,152,906
Channel TypePublic Channel
Created22 вер. 2025 р.
Last Updated19 жовт. 2026 р. • 3 дні тому
StatusActive

Ranking

Global Ranking
#21569+90
Language Ranking
#396+1
Category Ranking
#278-2

Participant Growth

Total: 3.2M30 Days growth: +25.6K0.8%
09/2209/2710/0210/0710/1210/1710/21
Participant Growth - 30 Days
DateSubscribers
22:09:20263,127,444
23:09:20263,127,444
24:09:20263,127,122
25:09:20263,127,122
26:09:20263,127,122
27:09:20263,127,122
28:09:20263,127,122
29:09:20263,127,122
30:09:20263,127,122
01:10:20263,127,122
02:10:20263,127,122
03:10:20263,127,122
04:10:20263,127,122
05:10:20263,127,122
06:10:20263,127,122
07:10:20263,127,122
08:10:20263,127,122
09:10:20263,127,122
10:10:20263,127,122
11:10:20263,147,940
12:10:20263,147,940
13:10:20263,147,940
14:10:20263,147,940
15:10:20263,147,940
16:10:20263,147,940
17:10:20263,152,195
18:10:20263,152,538
19:10:20263,152,258
20:10:20263,153,327
21:10:20263,153,042
Participant Growth - Weekly
DateSubscribers
Week of 16:03:20263,111,362
Week of 23:03:20263,133,252
Week of 30:03:20263,135,143
Week of 06:04:20263,115,463
Week of 13:04:20263,110,679
Week of 20:04:20263,111,670
Week of 27:04:20263,111,670
Week of 04:05:20263,108,830
Week of 11:05:20263,108,830
Week of 18:05:20263,151,546
Week of 25:05:20263,140,509
Week of 01:06:20263,140,509
Week of 08:06:20263,119,247
Week of 15:06:20263,119,247
Week of 22:06:20263,126,818
Week of 29:06:20263,126,818
Week of 06:07:20263,134,718
Week of 13:07:20263,134,718
Week of 20:07:20263,130,921
Week of 27:07:20263,206,685
Week of 03:08:20263,206,685
Week of 10:08:20263,166,093
Week of 17:08:20263,166,093
Week of 24:08:20263,126,332
Week of 31:08:20263,124,105
Week of 07:09:20263,124,105
Week of 14:09:20263,127,444
Week of 21:09:20263,127,122
Week of 28:09:20263,127,122
Week of 05:10:20263,147,940
Week of 12:10:20263,152,538
Week of 19:10:20263,153,042
Participant Growth - Monthly
DateSubscribers
March 20263,133,252
April 20263,111,670
May 20263,140,509
June 20263,126,818
July 20263,206,685
August 20263,126,332
September 20263,127,122
October 20263,153,042
Participant Growth - Yearly
DateSubscribers
20263,153,042

Top 10 posts

Most viewed posts from this channel

By views
  1. #1👀Кім Чен Ин впав у кому після крововиливу в мозок і терміново був гос777.0K
  2. #2🤡Україна має припинити обстрілювати російську енергетичну інфраструкт775.0K
  3. #3❗️Зеленський мав би давно завершити цю війну. Якби він слухав мене, ві767.0K
  4. #4🤷‍♂️Я нещодавно дивився телевізор, і там була жінка. Вона звинувачує 747.0K
  5. #5❗️Війна в Україні мала б тривати 3,5 або 4 години, – Трамп знову згаду709.0K
  6. #6😳Дизель вже по 108 грн/л: ціни на АЗС продовжують рости, – РБК-Україн695.0K
  7. #7❗️Удар шахеда по житловому будинку в [Одесі](https://t.me/+mALIsF2rQJI690.0K
  8. #8❗️США збираються відновити транзит російського газу до Європи через Ук681.0K
  9. #9🤬Палають автівки прямо посеред дороги на Київщині, БпЛА впав на проїз679.0K
  10. #10Репортер: Зеленський каже, що ви стоїте на неправильному боці історії.675.0K

Latest Posts

Труха⚡️Україна logo
Труха⚡️Україна

22 жовт. 2026 р., 02:53

🟡Відбій по балістиці, проте дронова загроза залишається. Київ та низка областей – «жовта» тривога!

Слідкуйте за оновленням ситуації по Києву та області в реальному часі: https://t.me/kyiv
109,00000500
Труха⚡️Україна logo
Труха⚡️Україна

22 жовт. 2026 р., 02:23

Балістика на Київ.

UPD: чисто.

Слідкуйте за оновленням ситуації по Києву та області в реальному часі: https://t.me/kyiv
175,000001,016
Труха⚡️Україна logo
Труха⚡️Україна

22 жовт. 2026 р., 01:13

Photo1/2
США наказали негайно залишити Саудівську Аравію співробітникам посольства та їхнім сім’ям, а родинам дипломатів — виїхати з ОАЕ, Йорданії, Катару й Бахрейну, — «AFP».

Трамп готує нові удари заходи, які аж ніяк не впливають на ціну на нафту.

ТРУХА⚡️Україна | Надіслати новину
327,000003,941
Труха⚡️Україна logo
Труха⚡️Україна

22 жовт. 2026 р., 00:50

Photo1/6
Увага тим, хто купив салямі: небезпечна ковбаса з Польщі може потрапити до магазинів України, — Головна санітарна інспекція Польщі.

В трьох видах польської салямі Bell Polska знайшли небезпечну бактерію Listeria monocytogenes: інфекція становить особливу небезпеку для вагітних жінок та людей похилого віку.

ТРУХА⚡️Україна | Надіслати новину
381,000002,170
Труха⚡️Україна logo
Труха⚡️Україна

22 жовт. 2026 р., 00:45

Київ та низка областей – загроза балістики. Слідкуйте за оновленням ситуації по Києву та області в реальному часі: https://t.me/kyiv
376,000002,234
Труха⚡️Україна logo
Труха⚡️Україна

22 жовт. 2026 р., 00:38

Балістика на Київ.

Слідкуйте за оновленням ситуації по Києву та області в реальному часі: https://t.me/kyiv
405,000001,904
Труха⚡️Україна logo
Труха⚡️Україна

22 жовт. 2026 р., 00:37

Київ та низка областей – загроза балістики.

Слідкуйте за оновленням ситуації по Києву та області в реальному часі: https://t.me/kyiv
405,000001,479
Труха⚡️Україна logo
Труха⚡️Україна

22 жовт. 2026 р., 00:21

Video
🤬 Захід під безперервним ударом: попередньо є влучання на Львівщині, також вибухи лунають на Франківщині, Волині та Рівненщині.

🔴Ситуація на Рівненщині: https://t.me/rivnе

🔴Ситуація на Волині:https://t.me/vоlуn

🔴Ситуація на Франківщині: https://t.me/ivanofrаnкivsк

🔴Ситуація на Львівщині: https://t.me/lviv
408,000001,863
Труха⚡️Україна logo
Труха⚡️Україна

22 жовт. 2026 р., 00:01

Video
👀В Україні ще буде від +20 до +22 градусів до 25 жовтня, – Наталія Птуха, синоптикиня «Укргідрометцентру» ексклюзивно для Труха ⚡️Україна.

Це стосується Закарпаття та Півдня України. Це не «аномалії», як пишуть деякі канали, а перевищення кліматичної норми на 3-7 градусів, ніж у попередні періоди. Практично на всій території України до 25 жовтня температура вночі буде: +6…+11 градусів, вдень у більшості областей від +12…+17 градусів

ТРУХА⚡️Україна | Надіслати новину
426,000002,555
Труха⚡️Україна logo
Труха⚡️Україна

21 жовт. 2026 р., 23:24

Video
❗️Німеччина припинить виплати Україні та буде вимагати повернення коштів, — лідерка німецької партії «Альтернатива для Німеччини» Вайдель. Також вона заявила, що більше ніж мільйон українців у Німеччині отримують соціальні виплати — ці люди мають повернутися…
462,0000017,241
Труха⚡️Україна logo
Труха⚡️Україна

21 жовт. 2026 р., 22:58

🥴Трамп вважає, що Україна навмисно атакує російські НПЗ, щоб підвищити світові ціни на енергоносії і щоб республіканці програли вибори у листопаді, – The Atlantic.

Без коментарів...

ТРУХА⚡️Україна | Надіслати новину
444,0000013,000
Труха⚡️Україна logo
Труха⚡️Україна

21 жовт. 2026 р., 22:30

Video
СТРАШЕН-Н-НО ДОООООООВГИЙ ХВІСТ!

Чи вистачить тобі терпіння догортати безкінечний хвіст CATBET?
Він розтягнувся через увесь сайт, і десь на його кінці є геловінський бонус 🎃

Умови прозорр-рі:
😼 реєстрація
😼 верифікація
😼 депозит від 100 ₴

Цікавість сильніша за втому? Тоді йди за хвостом 🐱

🔗 https://web.ga4catbet.com/jiCD6e
🔗 https://web.ga4catbet.com/jiCD6e
🔗 https://web.ga4catbet.com/jiCD6e

#реклама
492,00000688
Труха⚡️Україна logo
Труха⚡️Україна

21 жовт. 2026 р., 22:03

Video
❗️Польща призупинила надання Україні пакету військової допомоги через рішення Львівської облради оголосити 2027 рік іменем УПА і Шухевича, – джерела РБК-Україна.

Наразі йде активна робота, щоб врегулювати ситуацію.

ТРУХА⚡️Україна | Надіслати новину
505,0000011,385
Труха⚡️Україна logo
Труха⚡️Україна

21 жовт. 2026 р., 21:27

Photo1/2
Адвокатка Юлія Устинова починає роботу з 225-м окремим штурмовим полком у межах проєкту «Адвокат+». Андрій Єрмак представив її командуванню та військовим підрозділу.

Перший етап – познайомитися, зрозуміти специфіку служби й ті юридичні питання, з якими бійці стикаються найчастіше. Далі Юлія буде юридично супроводжувати військових і їхні родини на постійній основі.

ТРУХА⚡️Україна | Надіслати новину
495,000002,189
Труха⚡️Україна logo
Труха⚡️Україна

21 жовт. 2026 р., 20:21

Photo1/2
❗️В Україні iPhone 18 Pro та інші новинки Apple зʼявляться у продажі вже 25 вересня, – ЗМІ. Українці зможуть придбати iPhone 18 Pro та iPhone 18 Pro Max, нові Apple Watch Ultra 4, Apple Watch Series 12 та AirPods 5. А от складаний iPhone Duo з'явиться пізніше…
467,000001,869
Труха⚡️Україна logo
Труха⚡️Україна

21 жовт. 2026 р., 19:50

Video
❗️Заброньованих може стати на 20%-30% менше після змін в правилах, які введе уряд, – нардеп Веніславський, член оборонного Комітету ВР ексклюзивно для Труха ⚡️Україна.

▪️Тобто з 1,5 млн осіб можна розбронювати від 300 до 400 тис. людей.
▪️Для наведення ладу з бронюванням, критичністю підприємств, сумлінністю виконання умов буде створено спеціальний Координаційний центр.

Деталі в аудіо👆

ТРУХА⚡️Україна | Надіслати новину
484,000004,476
Труха⚡️Україна logo
Труха⚡️Україна

21 жовт. 2026 р., 19:30

Video
NG — УКРАЇНСЬКИЙ GTA 5 ROLEPLAY
Відкриття 23 жовтня о 20:00!

RolePlay — це віртуальне життя, де ти можеш стати ким завгодно. Поліцейським, бізнесменом, злочинцем або тим, ким ніколи не наважився б бути в реальності.
Нові знайомства, справжня дружба, кохання та тисячі історій, які ви створюєте разом.

Тут ти не просто граєш. Ти проживаєш інше життя.
Сайт: https://ng-gta5.com

#реклама
466,000001,018

Showing 30 of 361 posts

Rating

Login required

Frequently Asked Questions

Про що Telegram-канал Труха⚡️Україна?+

Труха⚡️Україна (@truexanewsua) — Telegram-канал у категорії Релігія на tgdio. На профілі є рейтинг, відгуки, ранг і свіжі пости — вирішіть перед підпискою. Зараз на tgdio вказано близько 3 152 906 підписників.

Як приєднатися до Труха⚡️Україна (@truexanewsua) у Telegram?+

Відкрийте профіль каналу на tgdio, натисніть Join / Open in Telegram і підпишіться на @truexanewsua безкоштовно.

Чи варто підписуватися на Труха⚡️Україна (Релігія)?+

На tgdio можна перевірити рейтинг, відгуки, ранг і пости Труха⚡️Україна перед підпискою. Зараз на tgdio вказано близько 3 152 906 підписників. Порівняйте з подібними каналами Релігія.

Де дивитися статистику та пости Труха⚡️Україна?+

На tgdio відкрийте сторінку @truexanewsua: статистика підписників, ранг, рейтинг і пости. Посилання Stats показує графіки зростання.